Prkno dětské

(Hodnocení: 2)

1 950 vč. DPH

Prkno pro válec i kouli

Samotné prkno

Není skladem

2 385 vč. DPH

Popis

Balanční prkno pro trénink, posilování i rehabilitaci, velikostně upravené pro děti, které se na něm vyblbnou do syta a přitom udělají mnoho pro své zdraví.

Prkno s frézováním na kouli a bez zarážek na válec. Čistej přírodní kukuč překližky se kterou šmikneš parádu a ještě uděláš něco pro svoje zdraví.

Prkno je určený pro balanc na kouli, tu najdeš v kategorii doplňky. Frézování je udělaný tak šikovně, že můžeš prkno použít i v kombinaci s válcem, nijak tam nepřekáží. Nejkomplexnější balanční prkno na trhu.

 

Balancování přispívá k prevenci před bolestí zad, ramen a krku. Tato bolest často vychází z ochablých svalů hlubokého stabilizačního systému – středu těla, tedy svalů, co nejsou vidět. Svalstvo středu těla zajišťuje sílu, stabilitu a pohyblivost, potřebnou k vykonávání každodenních činností i vrcholových sportů. Obzvláště u dětí dnešního věku se setkáváme s častým sezením, což v pozdějším věku ústí v problémy s držením těla bolestmi nejen zad.

Více v článku >>Proč balancovat<<

Další informace

Nosnost

145Kg

Rozměr

60×42

Vlastnosti

Frézování na kouli

Balení

Samotné prkno

2 recenze Prkno dětské

  1. Terka. R

    Ze začátku jedine s držením, po týdnu už na syn balancuje krásně, dokonce občas i místo sezení u počítače. Neuvěřitelné, děkuji.

  2. Anonym

    Děti z toho neslezou, doporučuju.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Máte dotaz?


Zákazník
K
2 roky 8 měsíců

Mám dceru 8let, od mala má problémy se zádama, tohle jí pomůže? díky

Podpora
Admin
2 roky 8 měsíců

Dobrý den,

Při balancování jsou zapojovány svaly hlubokého stabilizačního systému trupu a páteře. Jsou to svaly, které se podílejí na udržení trupu vůči gravitační síle Země ve vzpřímeném postavení a během všech aktivit při chůzi, běhu, stoji a sedu.
příčný sval břišní (musculus transversus abdominis)
krátké svaly v nejhlubší vrstvě podél páteře (musculi multifidi)
svaly pánevního dna (diaphragma pelvis)
bránice (diaphragma)

Díky posílení těchto svalů zlepšujeme prevenci před zraněním v těchto oblastech i při běžných činnostech jako je chůze či sezení. Doporučujeme konzultovat konkrétní případ s fyzioterapeutem, který může navrhnout styl cvičení/rehabilitace na míru.

Za team Funboards, Martin.

Zákazník
Radek
2 roky 8 měsíců

Dobrý den, toto prkno je menší než ostatní? Pro jak staré děti je?

Podpora
Admin
2 roky 8 měsíců

Dobrý den,

ano, prkno je menší(rozměr je uveden ve vlastnostech produktu). Obecně je dobré se řídit šířkou postoje, tedy když uděláte pohodlný dřep, jak máte nohy daleko od sebe, takový rozměr prkna volte. Nosnost je u všech prken dostatečná i pro dospělé. Dalo by se tedy říci, že na věku nezáleží.

Za tým Funboards, Martin

 

Mohlo by se Vám líbit…